Uudised‎ > ‎

4-5.10.2018 Let's Liberate Diversity

posted Nov 7, 2018, 12:36 AM by Annika Michelson   [ updated Jan 7, 2019, 9:54 AM ]
Annika Michelson osales Let's Liberate Diversity koosolekul 4-5.10.2018 Lõuna-Prantsusmaal. Itaalane Riccardo Bocci eestvedamisel kohtusid mitme Euroopa maa esindajaid, et arutada koostöövõimalused ning koostöövõrgustik. 

MTÜ Maadjas pole võrgustiku liige, ja ka Soome Maatiainen pole võrgustiku liige. Kooslekul olid Norra Kvenn organisatsiooni esindajad ning Allkorn Rootsist. Tuleks kaaluda selle võrgustiku liitumisega. (aastamaks oli umbes 50 eurod, aga koosolekudel oselamine maksab palju, seekord kattis CERERE projekt mitme riigi esindajate osalemiskulud). Võrgustik pole avalik ses mõttes et kes iganes võib liituda. Ainult organisatsioonid võivad liituda ning võrkustik valib kellega ta soovib koostööd teha. MTÜ Maadjas sai kutse osaleda võrgustikus. 

Võrgustiku eesmärk pole teha lobbyd EU-tasemel vaid rohkem koordineerida erinevate seemne säilitajaorganisatsioonide arvamusi. Arutada, vahetada informatsiooni, vaatada, et alati on võrgustiku mõni liige olemas kui midagi juhtub erinevates kohtades Euroopas. Arutati ka, et võiks kaasta Põhja-Afrikast liikmed. Comments